Site Rengi

Balıkesir'in Otel ve Firma Rehberi - Balıkesir İl Rehberi
Balıkesir İl Rehberi

Çizgi Medikal Balıkesir

ADRES
Eski Kuyumcular Mahallesi Anafartalar Caddesi Iştımlı Sokak, Mortaş İşhanı No:14 Zemin Kat, 10010 Karesi/Balıkesir
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Balıkesir Akbaba Tekstil Hastane Üniformaları ve İş Kıyafetleri Toptan ve Perakende Satış

Balıkesir bundan böyle medikal giyim ürünlerine yüksek ücretler ödemeyecek! Çünkü çizgi medikal kentte hizmet veremeye başladı. Online olarak hastane forması nereden alınır sorusu da böylelikle cevabını bulmuş oldu. Sadece tek tıkla sipariş verme keyfini Balıkesir’de hizmet veren tüm sağlık görevlileri yaşayabilir. İnternet üzerinden online satış yapan firma Balıkesir’in en uzak noktasına dahi sipariş teslimi yapıyor.

Online olarak satın al bölümüne tıklayarak siparişleri firmaya iletmek mümkün. Son derece zengin bir ürün çeşidi yelpazesine sahip olan Çizgi Medikal, istisnasız tüm ürünleri ile beğeni toplamayı başarıyor. Ayrıca pek çok adreste bulunamayan ürün çeşitleri de firmanın satış sitesinde yeni sahiplerini bekliyor. Desenli sabo terlik modelleri, klasik hemşire forması çeşitleri, kot kumaştan tasarlanmış hemşire formaları da uygun fiyata sahip ürünler arasında yer alıyor.

Önlük Üzerine İsim ve Unvan Yazımı Hizmeti Var!

Hakim yaka doktor önlüğü modelleri, cerrahi bone çeşitleri, hemşire terlikleri tasarımları gibi farklı ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz. Ayrıca Çizgi Medikal öğretmen önlüğü ya da doktor önlükleri gibi ürün çeşitleri üzerine isminizi ve unvanınızı da yazıyor. İsim ve unvan ürün üzerine işleme şeklinde yazılıyor. Bu sayede ürün defalarca yıkansa dahi solma ve yıpranma meydana gelmiyor.

En yeni laboratuvar önlüğü çeşitleri, kaliteli kumaştan dikilmiş doktor forması modelleri Dursunbey Devlet Hastanesi, Bigadiç Devlet Hastanesi, Burhaniye Devlet Hastanesi ve Edremit Kazdağı Hastanesi, Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi ve Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi tarafından incelenebilir. Tüm hastaneler firmaya toplu sipariş de verebilir. Bu sayede uygun fiyat avantajından Balıkesir’de hizmet veren sağlık kuruluşları da istifade edebilir.

Ayvalık Devlet Hastanesi, Balıkesir Devlet Hastanesi ve Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi hemşire forma modelleri ile doktor önlük çeşitlerini inceleyerek siparişini firmaya iletebilir. Hastaneler tüm personelinin aynı forma ile hizmet vermesini istediklerinde büyük bir bütçe ayırmak durumunda kalıyor. Ancak sipariş veremk için Çizgi Medikal tercih edildiğinde minimum düzeyde bir bütçe ayırmak yeterli olabiliyor. Bu yüzden fiyat ve ödeme kolaylığı avantajı için sizin de tercihiniz Çizgi Medikal olmalı!

Balıkesir Çizgi Medikal İletişim:

Adres: Eski Kuyumcular Mahallesi Anafartalar Caddesi Iştımlı Sokak, Mortaş İşhanı No:14 Zemin Kat, 10010 Karesi/Balıkesir

Telefon:  0531 296 20 58

Çizgi Medikal Balıkesir

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ