Yükleniyor
 
Firmalarda İlanlarda Ürünlerde  
 
gölge

Tuna Gidiyor - Balikesir İl Rehberi Sanal Mağaza
resim

Tuna Gidiyor

Haber Tarihi 04 Kasım 2015 Çarşamba
Okunma 2525
 

TUNA GIDIYOR

Balıkesirspor’da gözler bugün Karesi AVM toplantı salonunda yapılacak olağanüstü genel kurula çevrildi.

5 yıldan bu yana başkanlık görevini yürüten Tuna Aktürk’ün aday olmayacağı kongre öncesi Dr. Feyyaz Çiftçi, liste çıkartacak. Daha önce aynı yönetimde çalıştığı Tuna Aktürk’e 15 Mayıs 2013’teki olaylı kongrede rakip olan ancak seçimlere geçilmeden ekibiyle birlikte salonu terk eden Çiftçi şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim oldu.
Mahkemelik olan olaylı kongrenin ardından 4 Kasım’daki genel kurula, Balıkesir 1’inci Asliye Hukuk Mahkemesi’nin kararı doğrultusunda daha önce askıya çıkan 391 üye ve basın mensupları dışında kimse alınmayacak. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde kongre 11 Kasım’a kalacak. Ancak ilk toplantıda çoğunluk sağlanması bekleniyor. Kongrede Balıkesirspor’un yeni başkanı ile birlikte 17 kişilik yönetim kurulu belirlenecek.
AKTÜRK’TEN KONGRE DAVETİ
Şu ana kadar Feyyaz Çiftçi’nin kulüp başkanlığına adaylığını açıkladığı genel kurul için Kulüp Başkanı Tuna Aktürk, Balıkesirspor’un resmi internet sitesinden çağrıda bulundu. Başkan Aktürk, “4 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 19.00’da Karesi AVM Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul kulübümüzün geleceği açısından son derece önemlidir. PTT 1. Lig’deki konumu açısından bir an önce yönetim kurulunu oluşturması ve yarışın içinde olması gereken takımımızın bir haftalık zaman kaybına tahammülü yoktur. Bu nedenle 4 Kasım’da gerçekleştirilecek Olağanüstü genel kurulumuza katılıp çoğunluğun sağlanmasının Balıkesirsporumuz adına son derece önemli olduğunu bir kez daha belirtir, katılımlarınızı beklerim” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Yenisöz Gazetesi

Etiketler: Balıkesir, gidiyor, haberleri, tuna, ve,

YORUM YAZ

Adınız Soyadınız
 
NOT: Lütfen tehdit, küfür veya alay edici mesajlar göndermeyiniz. Olası bir sorun için mesajı gönderen kişilerin İP adresleri kayıt altına alınmaktadır ve bu durumda kesinlikle Web sitemiz sorumlu tutulamaz...
 

Haber

Son Haberler

Toplam Haber : 1590

gölge2

sponsor

Sponsor Bağlantı

Reklam Verin

gölge2

 
 

 

Hosting hizmeti ÖZGÜWEB İnternet Hizmetleri tarafından karşılanmaktadır.
BALIKESİR İL REHBERİ 2009 - 2012 Tüm hakları saklıdır (ES İnternet Sağlayıcı Hizmetleri)
Sayfa 0,5 Saniyede Yüklendi.