Yükleniyor
 
Firmalarda İlanlarda Ürünlerde  
 
gölge

29 Şubat Etkinliği Bigadiç’te Yapıldı - Balikesir İl Rehberi Sanal Mağaza
resim

29 Şubat Etkinliği Bigadiç’te Yapıldı

Haber Tarihi 01 Mart 2016 Salı
Okunma 2384
 

29 ŞUBAT ETKINLIĞI BIGADIǒTE YAPıLDı

Avrupa Voleybol Konfederasyonunun (CEV) düzenlediği 29 Şubat Etkinliği Bigadiç’te Yapıldı

Avrupa’nın 55 ülkesinde, Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleşen etkinlik Bigadiç’te yapıldı.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından Şubat ayının 4 yılda bir 29 gün olması nedeniyle düzenlenen, Avrupa’nın 55 ülkesinde voleybol ailesini bir araya getirmek için organize ettiği “Voleybol İçin Bir Gün Daha” etkinliğinin Balıkesir ayağı Bigadiç’te yapıldı. Bigadiç Belediyespor’un Antrenör/Oyuncusu Tolga Altıntaş ile Balıkesir Voleybol İl Temsilcisi Sezai Doğan’ın üstün gayretleri sonucu Bigadiç’te gerçekleşen “One day more for volleyball” (Voleybol için Bir Gün Daha) etkinlikliği Bigadiç’te sporseverlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Bigadiç Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen “One day more for volleyball” (Voleybol için Bir Gün Daha) etkinlikliğinde takımlar 29 sayıya ulaşmak için mücadele etti. Her yaştan voleybola ilgi duyanların katıldığı etkinlikte 18 takımdan 108 sporcu yer aldı.

Bigadiç Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen etkinlikte Bigadiç Belediye Başkan Vekili Nazım Özyiğit, Bigadiç Belediyespor’un Antrenör/Oyuncusu Tolga Altıntaş, Bigadiç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, Balıkesir Voleybol İHK üyesi Ulusal Hakem Emel Duygulu, Bigadiç Belediyespor Voleybol A Takım oyuncuları Serkan Deniz, Umut Demir, Mehmet Demir ve Beden Eğitimi Öğretmenleri yer aldı.

Etkinlikte konuşan Bigadiç Belediyespor’un Antrenör/Oyuncusu Tolga Altıntaş, ”Türkiye Voleybol Federasyonu ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu nun düzenlemiş olduğu bu etkinliğin Bigadiç’te yapılmasından ve organizasyonda yer almaktan çok büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Voleybol için Bir Gün Daha etkinliğine katılan 18 takımdan 108 sporcumuz voleybolun eğlencesi ve dinamizmini oynayarak yaşadılar. Bundan sonra Bigadiç’te voleybolu daha fazla göreceğimize inanıyorum. Bugün Avrupa Voleybol Konfederasyonu tarafından Avrupa’nın 55 ülkesinde, Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleşen bu etkinliğin Bigadiç’te yapılmasına sağlayan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil’e ve Balıkesir Voleybol İl Temsilcisi Sezai Doğan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: Balıkesir, Balıkesir haberleri, Bigadiç, bigadiç haberleri,

YORUM YAZ

Adınız Soyadınız
 
NOT: Lütfen tehdit, küfür veya alay edici mesajlar göndermeyiniz. Olası bir sorun için mesajı gönderen kişilerin İP adresleri kayıt altına alınmaktadır ve bu durumda kesinlikle Web sitemiz sorumlu tutulamaz...
 

Haber

Son Haberler

Toplam Haber : 1590

gölge2

sponsor

Sponsor Bağlantı

Reklam Verin

gölge2

 
 

 

Hosting hizmeti ÖZGÜWEB İnternet Hizmetleri tarafından karşılanmaktadır.
BALIKESİR İL REHBERİ 2009 - 2012 Tüm hakları saklıdır (ES İnternet Sağlayıcı Hizmetleri)
Sayfa 0,296875 Saniyede Yüklendi.