Site Rengi

Balıkesir'in Otel ve Firma Rehberi - Balıkesir İl Rehberi
Balıkesir İl Rehberi

Bandırma Otomatik Vites Tamiri

ADRES
600 Evler Mahallesi Bandırma Sanayi sitesi, 1310 Sokak No :46, 10900 Bandırma/Balıkesir
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
bandırma otomatik vites otomatik şanzıman tamiri

Aracınızın şanzımanındaki yıpranmış parçaları, tercihinize göre yeni veya ikinci el yedek parçalarla değiştirip, şanzumanınızı tamir ediyoruz. Ya da, aracınıza ait şanzumanı yeni veya revizyon görmüş, stoklarımızda bulunan ayni marka araca ait baska bir sanzimanla degistirip, sorunsuz bir sekilde aracinizi en kisa sürede teslim ediyoruz.

Servisimizde otomatik şanzıman tamir ve bakımının yanısıra ayrıca her marka araca ait 1 yıl garantili, revizyonu yapılmış 2.el veya 0 otomatik şanzımanlar ve bunlara ait yedek parçalarla da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Otomatik Vites ve Şanzıman Tamiri Denilince İMDAT OTO…

Bandırma, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, İstanbul, Kütahya illeri başta olmak üzere tüm bölgelerden gelen araçların otomatik şanzıman ve otomatik vites tamir bakım ve onarımları tarafımızdan yapılmaktadır.

Otomatik Vites, Şanzıman Tamiri Bandırma
Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri Bandırma Otomatik Vites Tamiri

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ